I zraněním může skončit mistrovské utkání....

Hráči staršího dorostu podlehli soupeři 1:2 na domácí půdě, pro jednoho hráče po zranění skončila sezóna předčasně.

Nedělní zápas (19. května) začal obdobně jako na podzim, jelikož zhruba v 5. minutě se domácímu družstvu naskytla obří šance v podobě penalty, kterou si do třetice vzal na svědomí Baláž, který chtěl napravit své dvě předešlé chyby. Bohužel pod velkým nátlakem nedokázal proměnit a minul bránu. Několik minut na to nikým nebráněný útočník z otočky otevřel skóre a hosté vedli 1-0. V prvním poločase se dalo říct, že jsme Darkovičky i přehrávali, protože počet jejich útoků byl oproti našemu mizerný, jenže oni byli schopni proměnit a my ne.

Na konci poločasu se stala strašná věc, kterou byl podlý faul ze strany hostů na našeho obránce Adama Bryndáče, pro kterého musela přijet sanitka a provinilec byl obdařen přímou červenou kartou. Pro Adama a jeho vazy to znamená předčasný konec sezóny.

První poločas skončil 1-0 a my jsme měli odhodlání pro Adama v druhém poločase výsledek otočit. Naši naději ale hosté ze začátku hned zlomili tím, že vstřelili další gól a navyšují vedení na 2-0. Do konce zápasu se toho krom neustálého přebíhání z útoku do obrany nestalo, až na očividnou hru rukou bránícího hráče Darkoviček, kterou bohužel rozhodčí přehlédl a druhým pokutovým kopem nás neobdařil. V závěru zápasu se nám ještě povedlo snížit rozdíl, jelikož Gaston Havránek dorazil balón k tyči po sporném faulu v šestnáctce na Jaroslava Kováře. Zápas končí 2-1 pro hosty a my doufáme ze příští zápas už vyjde v náš prospěch.