Mladší dorost U17 na domácí půdě opět zvítězil.

Hráči mladšího dorostu U17 předvedli na domácím hřišti své kvality.

Boj do poslední minuty, nakonec vítězství 3:1 (1:0).

Ze začátku zápasu jsme herně převažovali a měli jsme více ze hry jako takové. Hosté z Kravař hrozili z brejků, toho jsme si však byli velice dobře vědomi. Ostrá hra plná soubojů větrala stoperskou dvojici Frébort, Krystýn. Oba si s tím však poradili na jedničku. V desáté minutě jsme otevřeli skóre, kdy se prosadil T. Žanda a v poločase jsme šli do šatny za příznivého stavu 1:0.

Druhá půle byla vyrovnaná a báli jsme se o výsledek. Hostující tým byl opravdu dobře připraven na zápas plný ostrých a hraničních soubojů. Z toho vyplynula šance hostů, kdy v 60. minutě skóroval z pokutového kopu hostující Šťastný a vyrovnal na 1:1. Obraz hry se otočil a hosté byly na "koni". Hra se vyrovnala!

V 65. minutě, za hranicí vápna, byl uskutečněn faul na našeho domácího hráče a byl nařízen pokutový kop, který si vzal do režie D. Rajs. Ten nekompromisní střelou do pravého rohu skóroval. I za přijatelného výsledku 2:1 jsme cítili nervozitu jak na hřišti, tak i na lavičce.

Dlouhé nakopávané míče nám dělaly problémy celý zápas. A to se potvrdilo v poslední minutě zápasu, kdy pláchl hostující útočník. Brankář Bruntálu D. Tsaruchas musel vyběhnout mimo pokutové území a zahrál rukou, čímž se nevyhnul červené kartě. Do brány nastoupil náhradní brankář D. Siriachenko a musel tak čelit přímému kopu z nebezpečné vzdálenosti. Z následným přímým kopem si však hravě poradil a rozvinul útočnou akci, po které zakončil na zadní tyč M. Minarčík a završil tak skóre na konečných 3:1.