Mladší dorost U17 odehrál ve středu 9. října těžký zápas v Novém Malíně.

S vidinou nelehkého zápasu a těžkého soupeře, který okupuje druhé místo v tabulce, jsme netradičně ve středu vycestovali do Nového Malína.

Nový Malín - MFK Slavoj Bruntál 5:4 (2:3)

Čekal nás hodně těžký zápas a nechtěli jsme nic podceňovat.

Po dvaceti minutách opatrného fotbalu (spíše z naší strany) nás soupeř skoro k ničemu nepouštěl a presoval nás. Rázem jsme prohrávali 2:0. Po taktickém střídání trenéra Milana Schovánka, změně rozestavení a po krásných průnikových akcích středem hřiště mezi hostující stopery, jsme do poločasu třikrát skórovali, a to z kopačky vynikajícího M. Schmidta. Do šatny jsme šli za stavu 2:3.

Druhý poločas byl kopií první půle, domácím se podařilo srovnat skóre a dalšími dvěma slepenými góly navýšit skóre na 5:3. I přesto jsme nevěšeli hlavy a snížili na rozdíl jedné branky.

Minutu před koncem zápasu přišel hraniční zákrok na domácího hráče.

Rozhodčí nařídil přímý kop a udělil žlutou kartu, kterou při kontrole faulovaného, přehodnotil na červenou. To se zřejmě nelíbilo jednomu z fanoušků a při inzultaci pana rozhodčího byl zápas předčasně ukončen za stavu 5:4.

Realizační tým: Milan Schovánek, Zbyněk Matuška