Mladší dorost U17 si udržel čisté konto v Moravském Berouně.

Velkou neznámou byl pro tým mladšího dorostu U17 soupeř z Moravského Berouna. Překvapit se však naši hráči nenechali.

Zpočátku tým U17 nevěděl, co má od soupeře očekávat a co mu dovolí hrací plocha. Začátek zápasu byl plný ostrých a hraničních zákroků, kterých se ale naši hráči nezalekli a hned ve druhé minutě šli do vedení po zakončení Štěpána Brzobohatého. Poločas dohráli za hodně příznivého výsledku 0:3.

Trenér Zbyněk Matuška dále zmiňuje: "Druhý poločas byl plně v naší režii, soupeře jsme k ničemu nepustili a nakonec jsme přidali ještě jednu branku, díky které jsme navýšili konečné skóre na 0:4. Zbytek zápasu jsme si pak už jen v klidu pohlídali."

TJ Granitol Moravský Beroun - MFKS Bruntál U17  0:4

Sestava: Schuster A., Kozůbek J., Orság D., Zakopal J., Meca J., Schmidt M., Šuta E., Brzobohatý Š., Kaup D., Kamler P., Bystrický P., Honeš J., Čmiel F., Šalajka J., Ismaili A. J., Kolomý Š., Tsaruchas D.

Branky: Brzobohatý Š. 3x, Kaup D.

Trenéři: Matuška Z., Schovánek M.