Muži se vrací z Orlové bez bodu.

První mistrovské utkání v nové sezoně krajského přeboru čekalo tým mužů na půdě v Orlové.

FK Slavia Orlová - MFK Slavoj Bruntál 3:0 (2:0)

První mistrovské utkání v nové sezoně krajského přeboru nás čekalo první srpnový víkend na půdě v Orlové, která poslední dvě sezony patřila k nejlepším týmům v soutěži. Tým Bruntálu šel do tohoto utkání s cílem předvést kvalitní výkon a pokusit se bodovat. Začátek utkání začal bohužel pro Bruntál hrůzostrašně a už po třech minutách šel za podražení soupeře v samostatném úniku do sprch mladík Jan Kaluža. Další nepříjemností bylo i zranění našeho útočníka Mikiho Slavíka. Naším mužstvem to však neotřáslo a v prvních dvaceti minutách jsme byli lepším týmem. Bohužel gólovou střelu Petra Šandy vyhlavičkoval domácí obránce. V průběhu zápasu ale začal domácí tým přebírat iniciativu a vytvářet si šance. Po dvou centrech ze stran je dokázal využít, a tak se šlo do šaten za stavu 2:0 pro domácí tým.

Do druhého poločasu bruntálští prostřídali se snahou hrát v hlubokém bloku a vyrážet do rychlých brejků. To se docela dařilo i když přicházely šance i z Orlové. V jedné z našich šancí se objevil po pěkné kombinaci Flekač, ale brankáře domácích neprostřelil. Orlová v závěrečných minutách přidala třetí gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

V dalším utkání přivítáme na domácí půdě tým ze Starého Města u Frýdku Místku.

Sestava: Dolanský, Slovák, Goněc, Kaluža, Pokorný, Flekač, Šanda, Hrubý, Cabal, Cápek, Slavík

Střídali: Baláž, Duhajský, Unverdorben, Stoklasa, Siriachenko