Starší dorost navázal na úspěšný výsledek posledního utkání.

Hráči staršího dorostu vybojovali na domácí půdě tři body.

Nedělním utkáním (2. června) jsme navázali na úspěšný výsledek posledního utkání, jelikož jsme vybojovali další důležité tři body, a to ve velké parádě.

Střelecký maraton odstartoval ve 27. minutě Ondřej Baláž krásnou střelou do šibenice, na což navázal Lukáš Hurajt, tři minuty poté z přímého kopu, čímž navýšil vedení na 2-0.

Neustálý tlak nepřestal a v 35. minutě dal Ivan Fedorov hlavou z rohu gól na 3-0. Do konce poločasu se hostům už povedlo pouze snížit rozdíl na 3-1.

Druhý poločas byl pro nás trošku horší, ale pouze ze začátku, jelikož Lukáš Hurajt přidal ke své předchozí trefě další, kterou navyšoval rozdíl na 4-1. Dalším, kdo se prosadil, byl Jan Skřivánek, který pár minut poté pomohl Lukáši Hurajtovi zkompletovat jeho hattrick a vedeme 6-1.

Hostům se už do konce poločasu podařilo přidat pouze jeden gól a zápas tudíž skončil naší výhrou, což nám hodně pomohlo. Těšíme se na příští zápas v Hlubině, kde doufáme bude naše řada vítězství pokračovat a my budeme blíž své záchraně.

MFKS Bruntál - FC Odra Petřkovice 6:2.

Autor článku: J. Skřivánek.