Starší dorost remizoval v Hlubině.

Hráči U19 na půdě Hlubiny řadu vítězství neobhájili, přijeli alespoň s bodem.

V Hlubině (9. 6.) se nám bohužel nepodařilo prodloužit řadu vítězství, zato jsme prodloužili řadu neprohraných utkání.

Zápas začal už skoro tradičně ve prospěch protějšího týmu, který hned ve třetí minutě šel do vedení. První poločas skončil vítězně pro Hlubinu, což neodpovídá hře, kde jsme Hlubinu silně přehrávali a neustále jsme se dostávali do šancí, které jsme bohužel nebyli schopni proměnit. Mezi tyhle šance patří třeba dorážka z metru, která trefila brankáře, dále neproměnění šance ze souboje 1 na 1 s brankářem, nebo nekončící trefování brankové konstrukce.

Druhý poločas byl stejný jako první v tom, že jsme byli neustále na míči a dostávali jsme Hlubinu pod tlak, čehož nakonec využil Vojtěch Holíček, který svou střelou vyrovnává v 75. minutě na 1-1. Chvíli před touhle gólovou šancí bohužel náš útočník neudržel svůj vztek a po faulu "vlepil" soupeři, za což byl obdařen červenou kartou, tudíž jsme dali gól dokonce z oslabeni.

Po posledním přímém kopu ukončuje zápas zvuk píšťalky, i když nejsme spokojení, tak musíme být rádi aspoň za bod. Příští utkání na domácí půdě bude derby s Krnovem, do kterého nastoupíme hladoví po vítězství, jelikož právě tohle utkání rozhodne o naší budoucnosti.