UNEKO CUP 2024.

Tým starší přípravky si z turnaje přivezl stříbro a tři individuální ceny.

V sobotu 29. června 2024 se konal turnaj Uneko Cup v Zátoře. MFK Bruntál se účastnil se svými dvěma týmy kategorie U10 (2014) – červený a modrý tým. Turnaj to byl velmi povedený, ale také velmi náročný - děti čelily úmornému vedru po celý den.

Turnaje se účastnilo celkem 7 týmů, hrálo se na jednom hřišti po 15 minutách. Turnaj byl rozdělen na dvě části – v pauze byl oběd a freestyle fotbalová show ve fotbale. K večeru se po tombole děti dočkaly vyhlášení vítězů.

Modrý tým si vybojoval krásné 2. místo a Vojta Kocman si rovněž odnesl cenu pro nejlepšího hráče celého turnaje. Eliáš Svedoník pak získal 2. místo v dovednostní soutěži.

Cenu si odnesl také Tomáš Michna ze starší přípravky U11, který našemu týmu vypomáhal a hrál za červený tým. Obdržel cenu za nejlepšího brankáře turnaje. I přes jeho výborný výkon tým červených skončil na 7. místě.

Děkujeme všem našim hráčům za skvělé výkony a rodičům za povzbuzování.